od Poniedziałku do Piątku od 9 do 20

Aparat w jeden dzień – na czym to polega?

Kiedy decydujesz się na leczenie ortodontyczne zwracasz uwagę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze chcesz mieć wybór. W naszej klinice możesz wybrać aparat ortodontyczny, który całkowicie zaspokoi twoje potrzeby. Już po pierwszej wizycie lekarze-ortodonci powiedzą, który aparat będzie dla ciebie najlepszy. Jednak to Ty, pacjencie, będziesz mieć ostateczne zdanie jak będzie wyglądał. Możesz wybrać tradycyjny aparat metaliczny – najbardziej rozpowszechniona opcja. Dla naszych dorosłych pacjentów mamy przygotowane dwie inne możliwości: aparaty kosmetyczne i lingwalne.

Kosmetyczny aparat jest przeznaczony dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają estetykę. Jego główną zaletą jest kolor – bardzo zbliżony do koloru naszego uzębienia. Jednak zamki w takich aparat są nieco większe od zamków w tradycyjnych metalowych modelach.

Aparat lingwalny jest całkowicie niewidoczny – zakładany jest od wewnętrznej strony zębów. Cieniutkie łuki wraz z zamkami lingwalnymi działają słabymi siłami biologicznymi na zęby korygując systematycznie ich ustawienie. W rezultacie pacjent w ogóle nie odczuwa jego obecności. Od niedawna w naszej klinice możemy zakładać aparaty INCOGNITO.

Po drugie: zależy ci na czasie. Nie chcesz przesiadywać w gabinecie całymi godzinami.
Dzięki nowoczesnym technikom komputerowym jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces leczenia ortodontycznego w kilka godzin.

Pierwsza wizyta jest typowo rozpoznawcza. Lekarz-ortodonta pobiera skan komputerowy uzębienia i przedstawia proces leczenia. Już wtedy pacjent może zobaczyć efekt końcowy. Ponadto każdy krok naszych lekarzy możemy zobaczyć na monitorze komputera. Podczas tej wizyty również wybierasz typ aparatu. My wysyłamy pomiary pobrane podczas skanu i wszystkie potrzebne informacje do laboratorium – tam powstaną zamki do twojego aparatu.

Na drugiej wizycie przechodzimy bezpośrednio do założenia aparatu. Kiedy lekarz-ortodonta jest doświadczony nie ma mowy o jakimkolwiek błędzie. Dla naszej kliniki to Ty, pacjencie, jesteś najważniejszy.

Leczymy tak, jakbyśmy sami chcieli być leczeni.

Zadzwoń do nas. Z przyjemnością ci pomożemy!

Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących zabiegów? Zadzwoń:
33 810 88 77
515 546 452