od Poniedziałku do Piątku od 9 do 20

Czy każdy może podjąć się leczenia ortodontycznego?

Zdrowy i piękny uśmiech to twoja wizytówka, dlatego warto o niego zadbać już od najmłodszych lat. Tak jak idealna klinika, idealny lekarz-ortodonta, istnieje równolegle sylwetka idealnego pacjenta.

Czym się charakteryzuje idealny pacjent? Przede wszystkim dba o higienę jamy ustnej. Często zdarza się, że pacjenci oczekują cudów od lekarzy, a sami nie poświęcają uwagi swojemu uzębieniu. Idealny pacjent to taki, którego uzębienie jest zadbane i jednocześnie odczuwa potrzebę poprawy jego układu.

W zależności od wieku pacjenta stosujemy odpowiednio aparaty stałe i ruchome. W klinice VIP Dental masz wpływ na przebieg całego leczenia. Każdy jego etap jest projektowany i monitorowany komputerowo. Już podczas pierwszej wizyty możesz zobaczyć końcowy efekt kuracji. Co więcej, wybór aparatu ortodontycznego leży całkowicie w twoich rękach.

Każdy kto myśli o poprawie wyglądu swojego zgryzu, o wyprostowaniu zębów, czy tak jak Pani Zofia od urodzenia ma braki w uzębieniu, kwalifikuje się do leczenia ortodontycznego:

„Z natury nie mam piątek w związku z tym zęby miały bardzo dużo miejsca i po prostu się rozjeżdżały. Z roku na rok powiększały się przerwy między poszczególnymi zębami, a to powodowało wadę wymowy i w ogóle moje złe samopoczucie – już nie mówiąc o nieestetycznym wyglądzie… Na szczęście kilka lat temu znajoma poleciła mi klinikę VIP Dental. Jestem już po leczeniu ortodontycznym i efekt jest niesamowity. Już nie seplenię! Moi znajomi ostrzegali mnie, że aparat potrafi uprzykrzyć życie. Na szczęście mnie to całkowicie ominęło i wiem, że to dzięki lekarzom z VIP Dental! Serdecznie polecam!”

Zadzwoń do nas i porozmawiaj z ekspertami, którzy wyleczyli tysiące pacjentów z całej Polski i zagranicy. Weź uśmiech w swoje ręce!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem:
33 810 88 77
515 546 452