od Poniedziałku do Piątku od 9 do 20

Dlaczego pacjenci wybierają leczenie ortodontyczne w klinice VIP Dental?

„Chcę poczuć się ważna. Mam dość traktowania mnie jako przykrej konieczności albo worka z pieniędzmi. Moje oczekiwania co do przebiegu leczenia są bardzo wysokie i wyczulona jestem na wszystkie poprawki wymyślane na siłę.” – Takich pacjentek jak Pani Agnieszka jest więcej. Nie obawiamy się najbardziej wymagających, ponieważ jesteśmy doskonale przygotowani na każdą ewentualność.

Powtarzamy z uporem: najważniejszy dla nas jest pacjent – jego komfortzadowolenie i przede wszystkim jak najkrótszy czas spędzony w klinice. To wszystko jest możliwe, kiedy lekarz-ortodontapo pierwsze jest pewny tego, co aktualnie robi – czyli po prostu jest doświadczony. Po drugie pracuje na wysokiej klasy serwisie stomatologicznym, który ułatwia pracę i sprawia, że każdy wykonywany ruch jest bardzo precyzyjny oraz skuteczny. I po trzecie: kiedy to pacjent jest dla niego najważniejszy.

Dlatego właśnie pacjenci wybierają naszą klinikę.

Innowacyjnych, cyfrowych metod używamy również podczas leczenia ortodontycznego. Nasi pacjenci czują się komfortowo, ponieważ nic przed nimi nie ukrywamy. Już podczas pierwszej wizyty jesteśmy w stanie pokazać efekt końcowy leczenia i dokładnie wytłumaczyć jak będzie wyglądał jego przebieg.

Podsumowując:

• 20 lat doświadczania w zawodzie
• Ponad 1500 zadowolonych pacjentów
• Nowoczesny serwis stomatologiczny
• Przyjazny i wykwalifikowany personel
• Eleganckie wnętrze kliniki, w której poczujesz się wyjątkowo

Zobacz – uwierz!
Zadzwoń do nas i umów się na pierwszą wizytę.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i zapytaj naszego eksperta:
33 810 88 77
515 546 452