od Poniedziałku do Piątku od 9 do 20

Czemu rodzice i dzieci ufają pani doktor Natalii Macek?

W pracy stomatologa dziecięcego liczy się zarówno ugruntowana wiedza, jak i zdolność do utożsamiania się z emocjami małego pacjenta. Nie każdy potrafi wykazać się należytą cierpliwością i zrozumieniem.

Pani dr Natalia Macek od lat bez trudu nawiązuje kontakt z najmłodszymi. Powstała nić porozumienia wynika najpewniej ze swobody oraz braku dystansu w relacji z dzieckiem. Maluchy chętnie wracają, a stali pacjenci traktują Panią doktor jak ciocię. Sama o sobie mówi, że ma coś z dziecka, co jak widać brzdące wyczuwają.

Dzięki studiom ukończonym na Śląskiej Akademii Medycznej, aktywnym uczestnictwie w kole naukowym oraz kursom z dziedziny stomatologii pani Natalia posiadła szeroki zakres fachowej wiedzy. Prócz tego ma na swoim koncie artykuł naukowy i nieprzerwanie doskonali swoje umiejętności. Ambicja, ciepło, skromność, to trzy cechy, których nie da się nie zauważyć w rozmowie z panią stomatolog.

Najlepiej ukazuje to historia 8-letniej pacjentki, która po trudnych przeżyciach w innym gabinecie stomatologicznym, panicznie bała się dentysty. Dziewczynka czekała z rodzicami na korytarzu , na swoją wizytę. Wtedy zobaczyła panią Natalię. Podbiegła i oznajmiła, że tylko przy tej pani dr odważy się otworzyć buzię. Lęk przed fotelem był tak duży, że leczenie musiało być przeprowadzone na stojąco. Na szczęście z każdą kolejną wizytą uczucie strachu malało. Rodzice odetchnęli z ulgą, że nie będą już musieli obawiać się płaczu dziecka na każdej wizycie.

Pani doktor każde dziecko traktuje indywidualnie. Pacjentami naszej kliniki, bywają też dzieci chore, które wymagają szczególnej uwagi i odczytania specyficznych potrzeb w czasie trwania badania. Każdemu maluchowi staramy się zapewnić spokój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego też większość wizyt zakończona jest sukcesem. Jednak należy pamiętać, że nie w każdym przypadku się to udaje. Czasem choroba uniemożliwia nawiązanie kontaktu z dzieckiem.

Dla pełnego komfortu Państwa pociech dysponujemy kącikiem zabaw, w którym czas przed planowaną wizytą mija znacznie szybciej. Dodatkowym uatrakcyjnieniem jest stosowanie pachnących past, a alternatywą dla klasycznego plombowania zębów mlecznych są plomby kolorowe, w rozmaitych barwach. Dla każdego dzielnego pacjenta szykujemy imienny dyplom i symboliczny podarunek.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem:
33 810 88 77
515 546 452