od Poniedziałku do Piątku od 9 do 20

Laserowe Wybielanie Zębów

Twoje zęby są przebarwione albo mają brzydkie zabarwienie? Kolor Twoich zębów Cię nie zadowala? Zębom ich naturalną biel może przywrócić wybielanie. Odwiedzając nasz gabinet w Bielsku-Białej lekarz zaproponuje Ci dopasowaną do Twoich oczekiwań formę przywrócenia ładnego uśmiechu

Białe, piękne zęby można osiągnąć w dwojaki sposób:

poprzez wybielanie
poprzez zastosowanie koron pełnoceramicznych lub licówek porcelanowych na zęby.


Przykłady metod wybielania zębów stosowane w VIP Dental Clinic:

Domowe wybielanie zębów

Polega na samodzielnym wybielaniu przy użyciu specjalnych foremek, które są zakładane na zęby wraz z preparatem do wybielania zębów.

Wybielanie zębów lampą UV

Metoda ta polega na aktywacji preparatu wybielającego za pomocą światła UV. Do zabiegu wykorzystywana jest lampa ultrafioletowa ZOOM, która pozwala zaledwie w ciągu godziny wybielić zęby o kilka odcieni. Metoda jest uznawana za jedna z najskuteczniejszych technik wybielania zębów.

Laserowe wybielanie zębów

W przypadku tej metody używany jest specjalny laser diodowy Lasersmile firmy Biolase. Dzięki wiązce światła lasera aktywacji ulega preparat wybielający. Już niewielka porcja energii daje bardzo dobre efekty i umożliwia skrócenie procesu do 30 minut. Wybielanie laserowe to najbardziej skuteczna na Świecie, profesjonalna metoda wybielania.

Wybielanie skojarzone

To wybielanie zębów przy użyciu lampy UV oraz lasera Lasersmile specjalnie do tego celu przeznaczonego, uzupełnione przez wybielanie domowe.

W naszej placówce efekt wybielania skojarzonego jest gwarantowany. Jeśli zęby nie poddadzą się procesowi wybielania zwracamy koszt w 100%

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
33 810 88 77
515 546 452