Wypełnij formularz

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres VIP Dental Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Białej ul. płk Karola Zagórskiego 3, 43-316 Bielsko-Biała lub elektronicznie – na adres klinika@vipdental.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 

Wyrażam VIP Dental Clinic Sp. z o.o. (dalej „Administrator”) zgodę na:

Przetwarzanie danych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług Administratora.

Przesyłanie na udostępniony adres e-mail i numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące oferowanych przez Administratora produktów i usług (SMS, MMS, e-mail).

Kierowanie przez Administratora marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon) i automatycznych systemów wywołujących (telefonowanie, SMS, MMS, e-mail).

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu internetowego oraz politykę prywatności.VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

tel: +48 33 810 88 77     +48 515 546 452   

Godziny przyjęć:
od Poniedziałku do Piątku od 9 do 20

email: klinika@vipdental.pl